Gdzie zatrzymać się w Krakowie?

Podróże

Kraków to jedno z najbardziej turystycznych miejsc Polski. Kochają je zarówno obywatele naszego kraju, jak i przyjezdni. Cieszy się on dużą popularnością, w związku z tym znaleźć tutaj można także wiele atrakcji, które pozwalają ciekawie spędzić czas. Oferta miejsc noclegowych jest także bogata. Począwszy od najwyższej klasy hoteli, przez apartamenty, hostele oraz tanie, wieloosobowe noclegownie. Zatem wybierając się do Krakowa, gdzie najlepiej się zatrzymać?

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, wszystko zależy od zasobności portfela i upodobań, osób poszukujących dla siebie noclegu.

Dla tych, którzy lubują się w luksusie i chcą spędzać noce w miejscach najwyższej klasy warto polecić przede wszystkim hotele pięcio i czterogwiazdkowe. W Krakowie można znaleźć wiele znanych hotelarskich marek, takich jak Sheraton czy Holiday.Inn.

Dla tych, którzy chcieliby spędzić w Krakowie czas w komfortowych warunkach, ale nie przepadają za hotelami, dobrym rozwiązaniem będzie wynajem eleganckiego apartamentu. Można to zrobić na przykład za pośrednictwem strony – https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-apartamenty/. W brud jest także hoteli trzygwiazdkowych charakteryzujących się całkiem dobrym standardem.

Osoby o mniej zasobnych portfelach z pewnością zainteresują się ofertą licznych krakowskich hosteli i moteli. W mieście Kraka w zasadzie na każdej ulicy w pobliżu centrum można znaleźć takie miejsce noclegowe. Szukając miejsce noclegowego warto zainteresować się także ofertą akademików, które obok noclegu dla studentów oferują także miejsca noclegowe dla turystów.

Do najtańszych sposobów na nocleg w Krakowie będą należeć noclegownie z pokojami wieloosobowymi. Standard nie jest tu zbyt wysoki, ale można spędzić noc w bardzo niskich cenach. Inną alternatywą zwłaszcza latem może stać się camping, na obrzeżach Krakowa można bowiem znaleźć także miejsce do ustawienia przyczepy czy rozbicia namiotu.

Kraków oferuje wiele miejsc noclegowych. Wszystko zależy od budżetu oraz upodobań turystów.