Meble do hotelu

meble w hotelu
Hotele

Meble hotelowe przeznaczone są do stosowania w hotelach, pensjonatach, motelach, apartamentach na wynajem i gospodarstwach agroturystycznych. Wszystkie obiekty hotelowe posiadają swój własny styl i charakter, stąd meble w hotelu powinny zgrywać się z całą koncepcją architektoniczną.  Producenci mebli hotelowych mają głównie za zadanie sprostać wysokim wymaganiom, które dotyczą estetyki, wytrzymałości oraz indywidualnych rozwiązań stosowanych w wyposażeniu mebli hotelowych.

Meble do hotelu mogą być wykonywane przy pomocy różnych technologii, do których służy rozbudowany park maszynowy w stolarni. Polanomeble.pl dysponuje nowoczesnymi urządzeniami i maszynami, dzięki którym możliwe jest wykonywanie mebli do pokoi oraz recepcji hotelowej. Producent mebli hotelowych Polanomeble posiada wieloletnie doświadczenie w technologiach płyty laminowanej, fornirowanej, litego drewna, a także powierzchni charakteryzujących się wykończeniem na wysoki połysk.

Wysoka elastyczność i unikalny know-how umożliwiają zmierzenie się z niemal każdym projektem. Ponadto współpraca z inwestorem w czasie trwania całego procesu, począwszy od projektowania, aż po montaż mebli są gwarancją sukcesu.

Meble hotelowe na wymiar

Meble hotelowe na wymiar tworzone są w wyniku modyfikacji standardowych brył, należących do kolekcji producenta, albo jako autorskie projekty należące do architektów wnętrz. Meble na wymiar, produkowane są z uwzględnieniem wszystkich wskazówek dostępnych w zamówieniu przez inwestora. Cały proces związany z produkcją mebli do hotelu na zamówienie składa się z kilku etapów.

Pierwszym krokiem jest ustalenie z architektem koncepcji architektonicznej całego obiektu. Na podstawie tego, tworzone są projekty wnętrz, które uwzględniają wszystkie potrzeby przyszłych użytkowników. Na dalszym etapie, wizualizacja projektu przedstawiana jest producentowi mebli kontraktowych.

Z kolei w dziale projektowym producenta tworzy się projekty wykonawcze mebli. Tak doświadczony producent mebli hotelowych, jest w stanie przełożyć koncepcję architekta na nie tylko bardzo funkcjonalny, ale i również trwały i wyjątkowy projekt. Nowoczesne meble hotelowe są stworzone z nowoczesnych materiałów i przedstawione w formie uwzględniającej wyjątkowy design, jest to również zastosowanie wszystkich nowinek technicznych, a także nowatorskie i ergonomiczne rozwiązania, które stosuje się w meblach. Produkcja mebli do hotelu na wymiar wymaga doświadczenia pracowników, dzięki któremu możliwe będzie sprostanie tak wysokim wymaganiom.