Święta w hotelu

Hotel news

Święta bywają stresującym i męczącym czasem dla wielu osób. Konieczność świątecznych porządków, przygotowania kolacji wigilijnej, kolejki po karpia, przepychanie się w kolejkach sklepowych czy problemy z zaparkowaniem przed sklepem – to wszystko powoduje w nas stres i złe samopoczucie, a przecież święta powinny być spokojnym, pełnym radości czasem spędzanym z rodziną. I właśnie z tego względu coraz więcej osób decyduje się spędzić je w jakimś przytulnym, wyposażonym we wszystkie udogodnienia hotelu. Obiekty hotelowe mają świadomość, że rośnie liczba gości zainteresowanych świątecznym pobytem przygotowują odpowiednie pakiet.

Skład takich pakietów bywa różny, w zależności od możliwości i lokalizacji hotelu, wszystkie jednak oferują kolację wigilijną z tradycyjnymi potrawami, odpowiednie świąteczne dekoracje, także w pokojach. Część hoteli przewiduje także drobne upominki dla wszystkich gości. W wielu pakietach natkniemy się także na możliwość wzięcia udziału w koncercie kolęd. Uroczyste bożonarodzeniowe śniadanie oraz kolację z ciekawą oprawą w drugi dzień świąt. Hotele położone poza miastami oferują także kuligi czy ognisko z różnymi atrakcjami.

Co charakterystyczne takie pakiety są sprzedawana na dłuższy czas, czyli obejmują pobyty 7 – 14 dniowe. Wiele hoteli ma bowiem w swojej ofercie nie wraz z możliwością spędzenia świąt, także zabawę w Sylwestra i pobyt noworoczny w pakiecie. Te z hoteli, które nastawione są w sposób szczególny również na pobyt dzieci zapewniają zabawy z animatorem i wizytę św. Mikołaja.