Weekend w SPA- na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę?

Hotel news

Weekend w SPA to doskonały sposób na to, aby odrobinę odpocząć, zrelaksować się, być może spędzić czas w miłym towarzystwie, ale i w profesjonalny sposób zatroszczyć się o swoje piękno. Dobry hotel ze SPA zazwyczaj posiada bogatą ofertę zabiegów różnego rodzaju, dzięki czemu ich charakterystykę będziemy mogli dobrać do własnych preferencji, a także do specyfiki naszej skóry. Wyjeżdżając we dwoje zawsze wcześniej sprawdźmy, czy hotel posiada jakąś ofertę zabiegów także dla mężczyzn- dzięki temu wyjazd będzie mógł być atrakcyjną opcją odnowy biologicznej dla dwojga i dla nikogo czas ten nie będzie stracony.

 

Zabiegi odmładzające

 

Hotel Grand Chotowa posiada w swojej ofercie przynajmniej kilka renomowanych zabiegów o działaniu przeciwstarzeniowym. Trzeba też przyznać, że to właśnie tego rodzaju zabiegi są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych. Na szczególną uwagę zasługuje chociażby innowacyjna terapia liftingująca, która będzie odpowiednia dla osób po 45 roku życia. Terapia ta ma za zadanie radzić sobie w profesjonalny sposób z takimi problemami jak utrata elastyczności, jędrności i napięcia skóry, opadanie policzków, wiotkość skóry, pojawiające się zmarszczki i bruzdy, nieestetycznie wyglądający podwójny podbródek. Dodatkowo, jeszcze innym zabiegiem, na który z pewnością warto zwrócić uwagę jest terapia, która ma na celu zniwelować zmarszczki mimiczne. Jest to nowoczesna terapia botox- live, która może być uważana za naturalną alternatywę dla typowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Terapia ta skupia się wokół ujędrniania, wygładzania i uelastyczniania okolic ust oraz oczu.

 

Specjalistyczne zabiegi na skórę

 

Oprócz zabiegów typowo przeciwstarzeniowych, podstawą oferty strefy SPA powinny być także zabiegi o działaniu oczyszczającym. Niektóre propozycje mogą być również dedykowane osobom z problemami skórnymi, na przykład z nieestetycznie wyglądającymi przebarwieniami lub też z cerą naczynkową. Ciekawym zabiegiem jest też terapia oczyszczająco- złuszczająca na bazie kwasów owocowych.