Recenzje krakowskich hoteli

Hotel news

Kraków to jedno z najbardziej turystycznych miast Polski, ściągają tam turyści nie tylko z kraju, ale także z zagranicy, co się z tym wiąże miasto to ma do zaoferowania wiele różnorodnych hoteli i miejsc noclegowych, gdzie warto spędzić noce, a których miejsc raczej unikać?

Hotel Niebieski – to pięciogwiazdkowy hotel przy Wiśle. Część pokoi hotelowych ma wspaniałe tarasy z widokiem na Wisłę i to te pokoje warto zarezerwować, zwłaszcza w cieplejsze dni przyjemnie będzie zjeść tam śniadanie czy wypić poranną kawę. Pokoje są przestronne i gustownie urządzone, a kuchnia bardzo smaczna. Hotel zasługuje na pochwały, jednak choć obiekt posiada 5 gwiazdek nie ma w nim basenu, a obsługa miła i sympatyczna, ale usługi oferowane przez hotel są bardziej na poziomie 4 a nie 5 gwiazdek. Zatem, pobyt przyjemny, jednak 5 gwiazdek to ocena nieco na wyrost.

Hotel Amber – mieszczący się przy ulicy Garbarskiej, co w praktyce oznacza w odległości kilkominutowego spaceru od Rynku Głównego hotel Amber, to miejsce godne uwagi. Pokoje urządzone są nowocześnie, czyste z wszystkimi wygodami. Łóżka wręcz ogromne. Obsługa hotelu jest profesjonalna, sympatyczna i uśmiechnięta. W zasadzie trudno doszukać się wad w tym hotelu, zasadniczo: godny polecenia.

Best Western Hotel Galicya – hotel znajduje się przy ulicy Rzemieślniczej, od Wawelu dzieli go dystans 5 przystanków tramwajowych. Niestety minusem hotel jest jego otoczenie, które nie należy do najbardziej reprezentacyjnych okolic Krakowa. Pokoje hotelowe są raczej małe, ale przytulne i w pełni wyposażone. Natomiast łazienkom zdecydowanie przydałoby się odświeżenie. Śniadanie, które jest wliczone w cenę noclegu jest zawsze świeże, urozmaicone i smaczne. Obsługa perfekcyjna

Hotel Pałac Paszkówka – położony przy ulicy Paszków, sam budynek i jego otoczenie przenoszą nasz w czasie i pozwalają poczuć się niczym polski szlachcic sprzed wieków, w podobny nastrój wprowadzają pokoje urządzone także w tym stylu. Miła obsługa. I na tym plusy się kończą, masaż gorącymi kamieniami polega na tym, że obsługa przynosi nagrzane kamienie wraz z instrukcją obsługi… Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 4 gwizdki.